U Štěňátek

Jsme parta 14 dětí, 8 kluků a 6 holek. Od loňského roku přibyli čtyři noví kamarádi, se kterými se postupně sžíváme.Ve třídě je p.učitelka Renata Švecová.

Snažíme se navázat na to, co již umíme z minulého roku a připravit se na rok příští, kdy už z nás budou předškoláci.

V dnešní pandemické situaci je to velmi obtížný úkol, protože kolektiv, kamarádi a pěstování samostatnosti bez rodičů je jedním z nenahraditelných atributů docházky do školky.

Pokud nám přeje počasí, jsme co nejvíce venku na čerstvém vzduchu, pozorujeme vše, co se děje kolem nás, čímž se nenásilně učíme. Sportujeme, hrajeme si, kreslíme, zpíváme, učíme se, tvoříme... ale hlavně, je nám spolu dobře, jsme kamarádi, těšíme se na sebe a učíme se od sebe navzájem.

Naše motto: Není nutno, aby bylo přímo veselo, aneb: "NEMÍT ŽÁDNÉ KAMARÁDY, TOMU JÁ ŘÍKÁM NEŠTĚSTÍ."